SZC logo

Berettyóújfalui Szakképzési Centrum

OM kód: 203030/031 | 4150 Püspökladány, Gagarin u. 2.

Intézmény logo

Berettyóújfalui SZC Karacs Ferenc Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokKRÉTA

Hírek

2023. dec. 20.


admin

  Karácsony előtti készülődés a Segítő Kezek Szociális Szolgáltató Központban

  Adni jó! Különösen az ünnepi készülődéskor érezzük ezt, amikor végiggondoljuk, mennyi mindenkinek fogunk karácsonyi ajándékot adni – készíteni saját kezűleg, vagy nagy gonddal kiválasztani az üzletek bőséges kínálatából.

  Karácsony előtti készülődés a Segítő Kezek Szociális Szolgáltató Központban

  És valljuk be, örömmel tesszük. Hiszen az, hogy van kinek ajándékot adni egyben azt is jelenti, hogy vannak hozzánk közel álló emberek, akikre jó szívvel gondolunk, és ők is jó szívvel gondolnak ránk.

  Ezt az elvet követve 2023. december 20-án szociális ápoló és gondozó, kisgyermekgondozó, -nevelő, informatikai rendszerüzemeltető és hegesztő tanulóink közül néhányan ellátogattak a Segítő Kezek Szociális Szolgáltató Központ bentlakásos otthonába, ahol az idősek karácsonyi készülődését segítették. Nem érkeztek üres kézzel: az asztalos tanulóink által készített fenyőfa díszeket vitték ajándékba, amik a villanyszerelő tanulóink keze nyomán világítással is el voltak látva. Köszönjük a kedves fogadtatást és reméljük, ezzel a kis ajándékkal sikerült az ünnepi hangulatot még emlékezetesebbé varázsolni.

  GALÉRIA

  Karácsony előtti készülődés a Segítő Kezek Szociális Szolgáltató Központban

  IMG_20231220_082050.jpg
  IMG_20231220_082100.jpg
  IMG_20231220_082222 (1).jpg

  KAPCSOLÓDÓ HÍREK


  MH Mészáros Lázár tanulmányi ösztöndíj pályázati lehetőség

  MH Mészáros Lázár tanulmányi ösztöndíj pályázati lehetőség

  A Magyar Honvédség személyi állományának utánpótlásához szükséges, a katonai oktatást folytató intézményekben nem megszerezhető végzettséget igénylő beosztások feltöltése érdekében a Honvéd Vezérkar, Személyzeti Csoportfőnökség pályázatot írt ki a felsőoktatásban, valamint a szakképzésben tanulók részére, a Mészáros Lázár tanulmányi ösztöndíj elnyerésére.

  2024. máj. 17.


  admin

  Rendkívüli felvételi eljárás

  Rendkívüli felvételi eljárás

  Az általános felvételi eljárás lezárulása után maradt férőhelyek betöltésére rendkívüli felvételi eljárást hirdetünk.

  2024. máj. 12.


  Igazgató

  Informatika ágazat programjai

  Informatika ágazat programjai

  Többéves hagyomány, hogy az informatika ágazaton tanulók és tanáraik különféle tanórán kívüli programokat szerveznek, ezzel is elősegítve az ágazaton belül az összetartozást.

  2024. máj. 2.


  admin


  Partnereink

  SZC logo

  Berettyóújfalui Szakképzési Centrum


  Berettyóújfalui SZC Karacs Ferenc Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola

  4150 Püspökladány, Gagarin u. 2.

  Telefon: +3654451102

  E-mail: titkarsag@karacs.berettyoujfaluiszc.hu

  OM azonosító: 203030/031


  2024Berettyóújfalui SZC Karacs Ferenc Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola