SZC logo

Berettyóújfalui Szakképzési Centrum

OM kód: 203030/031 | 4150 Püspökladány, Gagarin u. 2.

Intézmény logo

Berettyóújfalui SZC Karacs Ferenc Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola

HírekKözérdekű adatokKRÉTA

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Felnőttek szakmai oktatása

A Berettyóújfalui SZC Karacs Ferenc Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola 2023/2024-es tanévre az alábbi ingyenes képzésekre várja a jelentkezőket:

2023. febr. 28.

Igazgató

KERESŐ

MH Mészáros Lázár tanulmányi ösztöndíj pályázati lehetőség

A Magyar Honvédség személyi állományának utánpótlásához szükséges, a katonai oktatást folytató intézményekben nem megszerezhető végzettséget igénylő beosztások feltöltése érdekében a Honvéd Vezérkar, Személyzeti Csoportfőnökség pályázatot írt ki a felsőoktatásban, valamint a szakképzésben tanulók részére, a Mészáros Lázár tanulmányi ösztöndíj elnyerésére.

2024. máj. 17.

NÉPSZERŰ

Népszerű hír

Invalid Date

Rendkívüli felvételi eljárás

Az általános felvételi eljárás lezárulása után maradt férőhelyek betöltésére rendkívüli felvételi eljárást hirdetünk.

2024. máj. 12.
    Igazgató
    • nyolcadikosoknak

Informatika ágazat programjai

Többéves hagyomány, hogy az informatika ágazaton tanulók és tanáraik különféle tanórán kívüli programokat szerveznek, ezzel is elősegítve az ágazaton belül az összetartozást.

2024. máj. 2.

Országos kadét egészségügyi verseny

2024. április 26-án iskolánk 4 főből álló csapata a Szerencsi SZC Sátoraljaújhelyi Kossuth Lajos Technikum, Szakképző Iskola és Gimnázium által szervezett Országos kadét egészségügyi versenyen vett részt.

2024. ápr. 26.
      • versenyeredmény

MPN2024 Lélekmozgató pályázat

A Magyar Paralimpiai Bizottság (MPB) és a Fogyatékosok Országos Diák-, Verseny- és Szabadidősport Szövetsége (FODISZ) 2024-ben immáron hetedik alkalommal szervezi meg a Magyar Parasport Napját február 22-én. Ez alkalomból meghirdetésre került az MPN2024 Lélekmozgató pályázat, melyre iskolánk programbeszámolóval pályázott.

2024. márc. 22.

Honvédelmi nap

2024. március 27-én Honvédelmi napot tartunk, melynek keretében meghirdetésre került a Karacs Sportverseny is.

2024. márc. 14.

Szakma Kiváló Tanulója Verseny

A Magyar Kereskedelmi és Iparkamara által szervezett Szakma Kiváló Tanulója Verseny területi előválogatóján több szakmában is megmérettettek a tanulóink.

2024. márc. 5.

SZC logo

Berettyóújfalui Szakképzési Centrum

Berettyóújfalui SZC Karacs Ferenc Gimnázium, Technikum és Szakképző Iskola

4150 Püspökladány, Gagarin u. 2.

Telefon: +3654451102

E-mail: titkarsag@karacs.berettyoujfaluiszc.hu