2023. dec. 20.

Karácsony előtti készülődés a Segítő Kezek Szociális Szolgáltató Központban

Adni jó! Különösen az ünnepi készülődéskor érezzük ezt, amikor végiggondoljuk, mennyi mindenkinek fogunk karácsonyi ajándékot adni – készíteni saját kezűleg, vagy nagy gonddal kiválasztani az üzletek bőséges kínálatából.

Karácsony előtti készülődés a Segítő Kezek Szociális Szolgáltató Központban

És valljuk be, örömmel tesszük. Hiszen az, hogy van kinek ajándékot adni egyben azt is jelenti, hogy vannak hozzánk közel álló emberek, akikre jó szívvel gondolunk, és ők is jó szívvel gondolnak ránk.

Ezt az elvet követve 2023. december 20-án szociális ápoló és gondozó, kisgyermekgondozó, -nevelő, informatikai rendszerüzemeltető és hegesztő tanulóink közül néhányan ellátogattak a Segítő Kezek Szociális Szolgáltató Központ bentlakásos otthonába, ahol az idősek karácsonyi készülődését segítették. Nem érkeztek üres kézzel: az asztalos tanulóink által készített fenyőfa díszeket vitték ajándékba, amik a villanyszerelő tanulóink keze nyomán világítással is el voltak látva. Köszönjük a kedves fogadtatást és reméljük, ezzel a kis ajándékkal sikerült az ünnepi hangulatot még emlékezetesebbé varázsolni.

IMG_20231220_082050.jpg
    IMG_20231220_082100.jpg